Mes visi keičiamės ir tobulėjame dėl tų, kuriuos mylime. Bandome būti dėmesingesni ir atidesni jų norams bei poreikiams, dovanojame mažas staigmenas ir darome buvimą kartu kuo džiugesnį.

IKI irgi keičiasi dėl jūsų. Mes dirbame tam, kad taptume dar geresne ir jaukesne jūsų maisto prekių parduotuve. Ir taip jau net 29 metus!

Mums rūpi, kad valgytumėte sveikai ir skaniai, todėl nuolat džiuginame sveikų pasirinkimų gausa už gerą kainą.

IKI parduotuvėse galima rasti ne tik didelį šviežių daržovių pasirinkimą, šviežios mėsos ir žuvies, bet ir kokybiškų kulinarijos ir konditerijos gaminių. Viskas jūsų sveikesniam stalui.

Kiekvienas parduotuvėje tikimės rasti ne tik mūsų poreikius atitinkantį platų prekių asortimentą, bet ir apsipirkti greitai, patogiai ir maloniai. Kai kurie be savitarnos kasų jau net neįsivaizduojame savo apsipirkimų.

IKI pirkėjai noriai atsiskaito savitarnos kasose, todėl kasmet parduotuvėse jų įrengiame vis daugiau.

Kasmet atidarome ir atnaujiname IKI parduotuves tam, kad būtume arčiau pirkėjų ir kad kiekvieną jų apsipirkimą lydėtų tik geros emocijos. Vien per šiuos metus jau atidaryta viena visiškai nauja IKI tinklo parduotuvė Kaune, dar aštuonios duris atvėrė atnaujintos iš pagrindų.

Naujienos