Apsipirkite saugiai. Mažiausi srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val. ir nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Taip pat visomis darbo valandomis sekmadieniais. Daugiau

Informacija apie asmens duomenų tvarkymą

Čia galite išsamiau sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, ką su ja darome ir kam perduodame.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Uždaroji akcinė bendrovė “PALINK”, kodas 110193723, Lentvario g. 33, Vilnius. Tel. 8 800 11 454, el.p. [email protected]

Rūpimi klausimai apie asmens duomenų tvarkymo informaciją

Jūsų el. pašto adresą naudojame naujienlaiškiams siųsti apie IKI parduotuvių tinklo naujienas, akcijas, pasiūlymus. Gaudami Jūsų el. pašto adresą užfiksuojame, kada jį gavome.

Išsiuntę naujienlaiškius taip pat renkame statistinę informaciją apie tai, ar atsidarėte el. laišką, kuriuo siunčiamas naujienlaiškis. Tam naudojame specialią technologiją, vadinamuosius „švyturėlius“. Tai mažyčiai vieno taško paveiksliukai. Nuorodą į juos įterpiame į el. laišką ar naujienlaiškio tekstą. Kai atsidarote naujienlaiškį, nuoroda aktyvuojate ir mes fiksuojame, kad paveikslėlis buvo atidarytas ir kuriuo laiku. Tokiu būdu atpažįstame, kad naujienlaiškį perskaitėte.

Kai skaitote naujienlaiškį, taip pat galime atpažinti, kokiame įrenginyje skaitote naujienlaiškį, kokias nuorodas naujienlaiškyje paspaudžiate, kokiame mieste esate. Ši statistika mums reikalinga, kad galėtume pateikti Jums kuo aktualesnę informaciją, kuo patogiau.

Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – mūsų teisėtas interesas pritaikyti savo paslaugas kiek įmanoma savo klientų poreikiams ir efektyvinti savo verslą.

Kad galėtume siųsti Jums naujienlaiškius ir tai darytume kuo efektyviau, naudojame tam pritaikytus informacinių technologijų įrankius. Taip pat mums reikalinga specialių žinių turinčių profesionalų pagalba, kurią teikia mūsų partneriai. Todėl Jūsų duomenis gali matyti naujienlaiškių valdymo sistemos teikėjas, reklaminių kampanijų rengimo ir kūrimo paslaugų teikėjas, interneto svetainės paieškos optimizavimo paslaugų teikėjas, interneto svetainės programavimo paslaugų teikėjas.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti ir Palink darbuotojai, atsakingi už naujienlaiškių siuntimo organizavimą.

Tačiau visada Jūsų duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų  visi mūsų partneriai ir teikėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Jūsų el. pašto adresą ir susijusią statistiką saugome 1 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jeigu naujienlaiškių nebuvote atsidarę, duomenis saugome 1 metus po to, kai el. pašto adresą pateikėte mums.

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. pašto adresu: [email protected]. Šiuo adresu taip pat rašykite mums, jeigu matysite, kad mūsų tvarkomi duomenys apie Jus yra netikslūs arba pasikeitę.

Taip pat galite kreiptis į UAB „Palink“ duomenų apsaugos pareigūną, tel. +370 5 260 17 81, el. p. [email protected].

Jei gavę naujienlaiškį nuspręstumėte, kad ateityje jų gauti nebenorite, galite paspausti el. laiške esančią nuorodą „atsisakyti“.

Taip pat galite bet kuriuo metu pranešti, kad atsisakote naujienlaiškių, mums el. paštu [email protected]

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas [email protected].