IKI Lietuva, UAB IKI Programėlės privatumo politika

2022-03-03

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai naudojatės IKI Programėle, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Uždaroji akcinė bendrovė IKI Lietuva, UAB, kodas 110193723, Pilaitės pr. 42, 06222 Vilnius. Tel. 8 800 11 454, el. p. [email protected]

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Jums pradėjus naudoti IKI programėlę, renkame šiuos duomenis: įrenginio operacinė sistema, įrenginio modelis, šalis. Šie duomenys mums reikalingi tam, kad galėtume surinkti statistinę informaciją.

IKI lojalumo programa

Per programėlę galite pasinaudoti mūsų svetainės skyriumi IKI lojalumo programa (https://iki.lt/lojalumo-programa/). Registruodamiesi turite pateikti IKI lojalumo kortelės numerį ir el. pašto adresą bei telefono numerį. Pagal el. pašto adresą arba telefono numerį atpažinsime, kad Jūs esate lojalumo kortelės savininkas, taip pat naudosime juos tam, kad susisiektume su Jumis. Sukurdami prisijungimą prie IKI lojalumo programos, turite nurodyti ir slaptažodį.

Kai prisijungiate prie IKI lojalumo programos, taip pat renkame šiuos Jūsų duomenis: vartotojo identifikatorius (numeris), paskutinio prisijungimo laikas, kortelės ID, prisijungimų svetainėje datos. Šie duomenys mums reikalingi, kad atpažintume, ar Jūs jau užsiregistravote savitarnoje ir statistikos tikslais žinotume, kiek dažnai ir kada paskutinį kartą buvote prisijungę.

IKI lojalumo programoje pateikiame Jums daugiau duomenų apie Jus, kuriuos esame surinkę lojalumo kortelės išdavimo metu: vardas, pavardė, gimimo data, adresas, Jūsų atliktų pirkimų su kortele datos, parduotuvių adresai ir suteiktų nuolaidų kiekiai, asmeniniai pasiūlymai, informacija apie IKI rengiamuose žaidimuose aktyvuotus čekius. Šiuos duomenis pateikiame Jums, kad visada galėtumėte sužinoti, kiek nuolaidų esate gavę dalyvaudami lojalumo programoje, ir ar mūsų turimi duomenys apie Jus yra tikslūs (vardas, pavardė, gimimo data).

Slapukai

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Mūsų svetainės puslapiai naudoja slapukus, kad:

  • atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
  • nustatytų, ar Jūsų sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose.

Taip pat svetainė suteikia prieigą prie mūsų partnerių slapukų:

  • Ad-form ir Google slapukai naudojami elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą,
  • Cloudflare slapukai naudojami interneto svetainės naudojimo saugumui užtikrinti,
  • Issuu slapukai naudojami kad pateiktume jums elektroninius leidinius skaityti savo svetainėje,
  • Google slapukai naudojami statistinei informacijai apie Jūsų naršymą svetainėje rinkti.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų duomenis yra būtinybė įvykdyti sutartį dėl programėlės paslaugos teikimo, kurios šalimi esate.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis gali peržiūrėti mūsų darbuotojai, atsakingi už programėlės tobulinimą ir priežiūrą, taip pat lojalumo programų vykdymą.

Jūsų naršymo savitarnos skyriuje statistinius duomenis saugo mūsų partneriai Google, Inc., o saugumo tikslais – Cloudflare, Inc., kurie veikia ne Europos Sąjungoje, t.y. JAV. Dėl Jūsų duomenų perdavimo į JAV esame sudarę sutartis su šiais partneriais pagal ES Komisijos patvirtintas standartines sąlygas. Su šių sutarčių sąlygomis galite susipažinti atvykę į mūsų centrinį biurą.

IKI lojalumo kortelės duomenis, kuriuos programėlėje pateikiame Jums per interneto svetainės IKI lojalumo programos skyrių, tvarko mūsų pasitelktas lojalumo kortelių informacinės sistemos tiekėjas. Prie registracijos IKI lojalumo programos duomenų gali prieiti interneto svetainės kūrimo ir palaikymo paslaugų teikėjas bei svetainės talpinimo paslaugų teikėjai.

Visada Jūsų duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir teikėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Programėlės naudojimo metu surinktus duomenis saugome tol, kol naudojatės programėle ir 5 metus po to, kai programėlę pašalinate iš įrenginio.

Registracijos IKI lojalumo programoje duomenis saugome tol, kol naudojatės mūsų lojalumo kortelėmis ir 10 metų po to, kai nutrūksta kortelių galiojimas arba po to, kai atliekate paskutinį veiksmą IKI lojalumo programoje.

Statistinę Google Analytics įrankiais surinktą informaciją paprastai naudojame iki 2 metų. Kadangi šios informaciją gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugomo terminus.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. pašto adresu: [email protected] Šiuo adresu taip pat rašykite mums, jeigu matysite, kad mūsų tvarkomi duomenys apie Jus yra netikslūs arba pasikeitę.

Taip pat galite kreiptis į IKI Lietuva, UAB duomenų apsaugos pareigūną, tel. +370 5 260 17 81, el. p. [email protected]

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas [email protected].