Gaminkite tarsi profesionalai!

Gaminkite tarsi profesionalai!

STONE LEGEND PRO

Leiskitės į sveikesnius bei gardesnius maisto gaminimo nuotykius su STONE LEGEND PRO indais! Nepriekaištingus rezultatus užtikrina išskirtinis dviejų medžiagų derinys. Išorė padengta emaliu, o vidus – akmens masės dalelėmis papildyta danga „Quantanium“. Indai įkaista itin greitai ir tolygiai perduoda karštį maistui, todėl galite gaminti greičiau, nustatę žemesnę temperatūrą. Patvari indų danga atspari įbrėžimams ir nesvyla, tad išvalyti ją labai lengva ir patogu. Be to, gamindami galite naudoti mažiau riebalų ir maitintis sveikiau. STONE LEGEND PRO indai tinka visų rūšių viryklėms, įskaitant indukcines. 

Susipažinkite su

STONE LEGEND PRO

STONE LEGEND PRO

Keptuvė

Keptuvės rankena yra iš nerūdijančiojo plieno, todėl indą galima naudoti ruošiant maistą orkaitėje. Dėl specialaus dizaino rankena neįkaista gaminant maistą ant viryklės. Galėsite kepti mėsą, žuvį, daržoves ar kiaušinius be aliejaus arba įpylę vos lašelį, kad būtų skaniau. Dėl nelimpančio paviršiaus tarsi profesionalai iškepsite gardžiausius apkepus ar troškinius. Gaminant valgį dangoje esančios akmens masės dalelės kaupia šilumą ir palaipsniui ją perduoda maistui, todėl Jūsų patiekalas išliks sultingas ir gardus. Talpa 24 cm – 1,8 l, 28 cm – 2,5 l.

Kompaktiška 14 cm skersmens keptuvė – ypač patogus pasirinkimas ruošiant nedideles maisto porcijas, pavyzdžiui, norint iškepti vieną kiaušinį, keletą nedidelių blynelių ar pagaminti truputį padažo. Keptuvės skersmuo 14 cm. Indo rankena pagaminta iš bakelito.

STONE LEGEND PRO

Puodas

Šiuose puoduose galėsite virti daržoves, troškinti. Dėl nelimpančio paviršiaus tarsi profesionalai gaminsite košes, kurios tikrai neprilips prie puodo dugno. Puodų rankenos yra iš nerūdijančiojo plieno, todėl indus galima naudoti orkaitėje. Dėl specialaus dizaino rankena neįkaista gaminant maistą ant viryklės. Be to, dangoje esančios akmens masės dalelės kaupia šilumą ir palaipsniui ją perduoda maistui, todėl Jūsų patiekalas išliks sultingas ir gardus. Talpa 20 cm – 3,3 l, 26 cm – 7 l.

STONE LEGEND PRO

Dangtis

Praktiškas indų STONE LEGEND PRO priedas – grūdintojo stiklo dangtis su nerūdijančiojo plieno rankena. Tinka šios kolekcijos keptuvėms ir puodams. Galima naudoti ruošiant maistą orkaitėje. Skersmuo 20 cm, 24 cm, 26 cm. Kilmės šalis Kinija.

STONE LEGEND PRO

Troškintuvė

Indą galima naudoti ne tik ruošiant maistą orkaitėje, bet ir norint jį pašildyti ant viryklės. Taip pat galite pradėti gaminti patiekalą ant viryklės ir užbaigti orkaitėje. Galėsite kepti mėsą, žuvį ar daržoves be aliejaus arba įpylę vos lašelį, kad būtų skaniau. Dėl nelimpančio paviršiaus tarsi profesionalai iškepsite gardžiausius apkepus, pyragus ar troškinius. Gaminant valgį dangoje esančios akmens masės dalelės kaupia šilumą ir palaipsniui ją perduoda maistui, todėl Jūsų patiekalas išliks sultingas ir gardus. Talpa 26 cm – 3,5 l.

STONE LEGEND PRO

Blynų keptuvė

Blynų keptuvėje galėsite kepti gardžiausius blynus, nenaudodami aliejaus arba įpildami vos lašelį, kad būtų skaniau. Dėl nelimpančio paviršiaus tarsi profesionalai iškepsite nuo ploniausių gardžiai apskrudusių lietinių iki storiausių mielinių ar abejingų nepaliksiančių bulvinių blynų! Keptuvės talpa 24 cm – 0,8 l.

STONE LEGEND PRO

Prikaistuvis

Prikaistuvio rankena yra iš nerūdijančiojo plieno, todėl indą galima naudoti orkaitėje. Dėl specialaus dizaino rankena neįkaista gaminant maistą ant viryklės. Indas puikiai tiks vandeniui užvirinti, sriubai pašildyti arba gardžiam pagrindinio patiekalo padažui pagaminti. Talpa 14 cm – 1,8 l.

STONE LEGEND PRO

Kepimo forma

Kepimo forma padengta danga „Quantanium“, kuri yra papildyta akmens masės ir titano dalelėmis, todėl ji nesvyla. Galėsite kepti mėsą, žuvį ar daržoves be aliejaus arba įpylę vos lašelį, kad būtų skaniau. Dėl nelimpančio paviršiaus tarsi profesionalai iškepsite gardžiausius apkepus, pyragus ar paruošite troškinius. Dangoje esančios akmens masės dalelės kaupia šilumą ir palaipsniui ją perduoda maistui, todėl Jūsų patiekalas išliks sultingas ir gardus. Talpa 40×25 cm – 4 l.

AKCIJOS „DELIMANO STONE LEGEND PRO“ TAISYKLĖS:

  1. Nuo 2020 m. kovo 30 d. iki 2020 m. rugpjūčio 2 d. IKI parduotuvėse kortelių IKI Premija, IKI Premija Senjorams turėtojai galite įsigyti specialiai šiai Akcijai skirtas „DELIMANO STONE LEGEND PRO“ prekes su 50 proc. nuolaida. 
  2. Akcijos prekių „DELIMANO STONE LEGEND PRO“ galima įsigyti ir už įprastą kainą (be nuolaidos). 
  3. Akcijos prekių „DELIMANO STONE LEGEND PRO“ skaičius ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti ankščiau nei numatyta Akcijos pabaiga. 
  4. Papildomos nuolaidos Akcijos prekėms „DELIMANO STONE LEGEND PRO“ netaikomos.
  5. Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojo pateikta informacija.
  6. UAB „PALINK“ turi teisę koreguoti, keisti ar nutraukti Akciją bet kuriuo metu. Apie šios Akcijos sąlygų pakeitimą ar nutraukimą bus informuojama interneto svetainėje www.iki.lt ir prekybos vietose.