Apsipirkite saugiai. Mažiausi srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val. ir nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Taip pat visomis darbo valandomis sekmadieniais. Daugiau

Saugaus apsipirkimo informacija

Dėvėkite visiškai nosį ir burną dengiančią apsauginę veido kaukę.
Parduotuvėje lankykitės su iš anksto namuose paruoštu pirkinių sąrašu.
Prieš įžengdami į prekybos salę visuomet dezinfekuokite rankas.
Į parduotuves šeimos nariams rekomenduojama atvykti po vieną.
Laikykitės saugaus 2 m atstumo nuo kitų pirkėjų ir parduotuvės darbuotojų.
Parduotuvėse yra ribojami pirkėjų srautai – apsipirkti galima tik su prekiniu krepšeliu ar vežimėliu.
Parduotuvėje patariame lankytis ne piko metu – ryte 8–10 val. iki parduotuvės uždarymo, taip pat – sekmadieniais.
Jausdami peršalimo ar koronaviruso infekcijai būdingus simptomus, į parduotuvę nevykite.
Rūpimi klausimai apie susiklosčiusią situaciją

Darome viską, kad apsilankymas parduotuvėje būtų saugus. Parduotuvės yra reguliariai dezinfekuojamos, valomi visi dažniausiai liečiami paviršiai – krepšelių ir vežimėlių rankenos, savitarnos kasos ir kt. Visose parduotuvėse įrengti dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu, kuriuo galite dezinfekuoti rankas, taip pat rekomenduojame apsiperkant naudotis vienkartinėmis pirštinėmis.

Parduotuvėse, siekiant užtikrinti saugų atstumą ir maksimaliai apriboti fizinį kontaktą tarp pardavėjų ir pirkėjų, kasose sumontuotos skaidrios pertvaros, ant grindų suklijuoti lipdukai, žymintys rekomenduojamą saugų atstumą tarp laukiančiųjų eilėse. Parduotuvėje rekomenduojame laikytis ne mažesnio kaip 2 m atstumo nuo kitų pirkėjų ir parduotuvės darbuotojų.

Šalyje galiojant nurodymui reguliuoti pirkėjų srautą, IKI darbuotojai užtikrina, kad parduotuvėje vienu metu esančių pirkėjų skaičius atitiktų galiojančius reikalavimus. Todėl įeinant į parduotuvę visuomet prašome paimti krepšelį ar vežimėlį. 

Vežimėlių ir krepšelių kiekis apskaičiuojamas taip, kad prekybos vietoje būtų užtikrinamas 15 kv. m plotas vienam pirkėjui. Jei atvykus į parduotuvę jums tektų palaukti, kol būsite įleisti į vidų, būtinai laikykitės rekomenduojamo saugaus atstumo nuo kitų žmonių.

Laikantis Vyriausybės nurodymo, nuo gruodžio 16 d. parkavimo vietos prie parduotuvių nėra ribojamos.

Siekiant apsipirkti kaip įmanoma saugiau, prašome apsipirkimą planuoti, kai prekybos vietose yra mažiausi žmonių srautai: ryte 8–10 val. ir vakare nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Sekmadieniais žmonių prekybos tinklo parduotuvėse mažiau visą darbo laiką. Pirkėjų patogumui kai kurios parduotuvės atidaromos 7.30 val.

Parduotuvės, dezinfekuojamos reguliariai kasdien. Taip pat IKI parduotuvėse pirkėjams įrengti dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu, kuriais galite pasinaudoti ir dezinfekuoti rankas. Apsiperkant raginame naudotis ir vienkartinėmis pirštinėmis. Po kiekvieno naudojimo dezinfekuojami krepšeliai ir vežimėliai.

Už prekes galima mokėti grynaisiais pinigais, tačiau rekomenduojame atsiskaityti mokėjimo kortele.

IKI prekybos tinklas valdo 227 parduotuves. Nemažoje dalyje jų  šiuo metu  jau veikia savitarnos kasos, kuriose pirkėjai patys, iki minimumo sumažinant kontaktą su parduotuvės darbuotojais, nuskenuoja savo prekes ir atsiskaito grynaisiais pinigais arba banko kortelėmis. Esant galimybei, visuomet rekomenduojame rinktis šį atsiskaitymo būdą.

Šiuo metu nėra būtinybės įsigyti didelio kiekio maisto produktų ir kitų prekių. Rekomenduojame planuoti savo pirkinius ir pirkti tai, ko jums reikia ir kiek reikia. Nebūtina pirkti didesniais kiekiais, nes tiekėjai prekes tiekia pagal planą, o mūsų darbuotojai nuolat pildo parduotuvių lentynas.

Taromai įrengti parduotuvės viduje veikia įprastai. Taip pat pakuotes, už kurias nustatytas užstatas, ir toliau galima grąžinti taromatuose, kurie yra įrengti prie parduotuvių.