Televizorius Philips The One (~190 cm)

2023-04-17
Tas, kurį norisi žiūrėti
Tai – protingas pasirinkimas. Žiūrėkite visą mėgstamą turinį puikia 4K raiška. Žaiskite greitai ir pašėlusiai. Lengvai prijunkite garso kolonėlę ir garsiakalbius bei labiau mėgaukitės muzika.
Su „Philips Ambilight“ puiki „Philips“ televizoriaus žiūrėjimo patirtis tampa dar geresnė! LED lemputės aplink televizoriaus kraštą švyti ir keičia spalvą. Jos puikiai sinchronizuojamos su ekrane rodomo veiksmo arba muzikos spalvomis. Jos skleidžia šilumą ir kausto dėmesį. Svarstysite, kaip galėjote mėgautis televizija be jų.
Norite matyti tobulą kiekvienos scenos vaizdą? Jūsų „Philips 4K UHD“ televizorius suderinamas su visais pagrindiniais HDR formatais. Tai reiškia, kad matysite puikių, aiškų vaizdą. Matysite kiekvieną detalę, net tamsiose ir šviesiose vietose.
„Philips P5 Engine“ perteikia tokį pat puikų vaizdą kaip ir jūsų mėgstamas turinys. Detalėse pastebimas didesnis gylis. Spalvos ryškios, o odos atspalviai atrodo natūraliai. Kontrastas toks aiškus, kad pajusite kiekvieną smulkmeną. Judesiai tobulai sklandūs.