Apsipirkite saugiai. Mažiausi srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val. ir nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Taip pat visomis darbo valandomis sekmadieniais. Daugiau

Dovanų kortelė

IKI dovanų kortelė – kur kas daugiau nei praktiška dovana. Tai šiuolaikinė atsiskaitymo priemonė ir maloni staigmena, kurioje telpa visi Jūsų kolegų, darbuotojų, partnerių, draugų bei artimųjų norai.

Kodėl verta rinktis IKI dovanų kortelę?

*Galėsite rinktis iš  7 skirtingų nominalų: 3 EUR, 5 Eur, 10 Eur, 20 Eur, 30 Eur, 50 Eur, 100 Eur.

IKI dovanų kortelę galima įsigyti visų IKI ir IKI EXPRESS parduotuvių kasose ar informacijos skyriuose.

Juridiniams asmenims IKI dovanų kortelę (-es) nemokamai pristatysime į bet kurią IKI ar IKI EXPRESS parduotuvę visoje Lietuvoje.

Už IKI dovanų korteles patogu atsiskaityti ir grynaisiais, ir bankiniu pavedimu.

Įsigijus šią patrauklaus dizaino kortelę, nereikės galvoti, kaip ją supakuoti – dailiu vokeliu jau pasirūpinta, tad įteikti dovaną galėsite iš karto.

Ilgas dovanų kortelės galiojimo laikas (9 mėnesiai) leis atsiskaityti už pirkinius per kelis kartus. O jei neišnaudosite visos sumos vienu pirkimu, dovanų kortelės likutį galite pasitikrinti paspaudus ČIA, taip pat pirkimo kvite, el. paštu [email protected] ar jo pasiteirauti paskambinę nemokamu telefonu +370 800 11 454.

Kaip įsigyti IKI dovanų kortelę juridiniams asmenims?

Tai padarysite lengvai ir greitai – tereikia užpildyti pateiktą formą, ir su Jumis susisieksime per 1–2 dienas:

Kaip naudosime informaciją apie Jus


Jūsų pateikiamus duomenis laikysime konfidencialiais. Jūsų asmens duomenys reikalingi tam, kad įvertintume Jūsų pateiktą užsakymą dėl IKI dovanų kortelės įsigijimo ir pateiktume Jums tinkamą pasiūlymą dėl šios kortelės įsigijimo. Daugiau svarbios informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą ir apie Jūsų teises rasite paspaudę šią nuorodą.

IKI dovanų kortelių taisyklės:

 1. IKI dovanų kortelę galima įsigyti visų IKI, IKI EXPRESS parduotuvių kasose ar Informacijos skyriuose.
 2. IKI dovanų korteles galima įsigyti už jas sumokėjus grynaisiais pinigais ar banko pervedimu.
 3. IKI dovanų kortelė galioja 9 mėnesius nuo įsigijimo dienos.
 4. Atsiskaitant IKI dovanų kortele grąža nėra duodama nei grynaisiais pinigais, nei kitokia forma.
 5. IKI dovanų kortelė yra nekeičiama į pinigus.
 6. Su IKI dovanų kortele už perkamas prekes galima atsiskaityti keletą kartų.
 7. Esant didesnei perkamų prekių sumai nei IKI dovanų kortelės likutis, likusią sumą galima sumokėti grynaisiais pinigais arba banko kortele.
 8. IKI dovanų kortelių likutį galima pasitikrinti bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvės kasoje, Informacijos skyriuje, savitarnos svetainėje www.iki.lt ar pasiteirauti paskambinus nemokamu telefonu 8 800 11 454.
 9. IKI dovanų kortelės sąskaitos pakartotinai papildyti negalima.
 10. Praradus IKI dovanų kortelę, kortelės sąskaitos likutis nėra atkuriamas.
 11. Įsigyjant IKI dovanų korteles nėra išrašoma PVM sąskaita faktūra.
 12. Juridiniai asmenys, norintys mokėti pervedimu, gali kreiptis nemokamu telefonu +370 800 11 454 ar el. paštu [email protected].
 13. UAB „Palink“ turi teisę keisti šias IKI dovanų kortelių naudojimo taisykles apie tai iš anksto informuodama interneto svetainėje www.iki.lt.