Papildomi IKI Premija lojalumo programos privalumai MAŽEIKIUOSE

DUK

1. Kaip IKI pinigai kaupiami IKI Premija kortelėje?

Perkant IKI parduotuvėse Mažeikiuose (IKI – Mažeikiai (Sedos g. 18-1, Mažeikiai) ir IKI-Venta (Ventos g. 10b, Mažeikiai)) ir pateikus IKI Premiją kortelę, Kortelėje kaupsis 1% nuo pirkinių sumos.

Vieno IKI pinigo vertė lygi 1 (vienam) eurui.

IKI pinigai nėra kaupiami perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, alkoholinius gėrimus, loterijų bilietus, dovanų korteles, spaudą, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišinius, trečiųjų šalių paslaugas, priduodant tarą, pildant telefono sąskaitas.

2. Kiek IKI pinigų kaupiasi IKI Premija kortelėje?

1% pirkinių sumos kaupiasi IKI Premija kortelėje po kiekvieno apsipirkimo.

Vieno IKI pinigo vertė lygi 1 (vienam) eurui.

IKI pinigai nesikaupia perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, alkoholinius gėrimus, loterijų bilietus, dovanų korteles, spaudą, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišinius, trečiųjų šalių paslaugas, priduodant tarą, pildant telefono sąskaitas.

3. Kaip galima atsiskaityti IKI pinigais?

Vieno IKI pinigo vertė lygi 1 (vienam) eurui. Kito apsipirkimo metu galima panaudoti iki 99% sukauptų IKI pinigų.

Jūs galite pasirinkti ir nurodyti kasos darbuotojui, kiek IKI pinigų norite panaudoti apsipirkimo metu. Sukaupti IKI pinigai į grynuosius pinigus nekeičiami.

IKI pinigais galima atsiskaityti tik IKI parduotuvėse Mažeikiuose (IKI – Mažeikiai (Sedos g. 18-1, Mažeikiai) ir IKI-Venta (Ventos g. 10b, Mažeikiai)).

IKI pinigais negalima atsiskaityti perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, alkoholinius gėrimus, loterijų bilietus, dovanų korteles, spaudą, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišinius, trečiųjų šalių paslaugas, priduodant tarą, pildant telefono sąskaitas.

4. Kada galima panaudoti IKI pinigus?

Sukauptus IKI pinigus galima panaudoti bet kurio apsipirkimo metu.

IKI pinigai galioja iki 2022 m. birželio 30 d.

5. Kaip IKI taškai kaupiami IKI Premija kortelėje?

Perkant IKI parduotuvėse Mažeikiuose (IKI – Mažeikiai (Sedos g. 18-1, Mažeikiai) ir IKI-Venta (Ventos g. 10b, Mažeikiai)) ir pateikus IKI Premiją kortelę, Kortelėje kaupiasi ir taškai: už kiekvieną išleistą 1 (vieną) eurą kaupiasi 10 taškų IKI Premija kortelėje po kiekvieno apsipirkimo. Pvz., apsipirkus už 10 Eur, gaunama 100 taškų, apsipirkus už 5,50 Eur – 50 taškų, apsipirkus už 2,35 EUR – 20 taškų ir t.t.

IKI taškai nėra kaupiami perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, alkoholinius gėrimus, loterijų bilietus, dovanų korteles, spaudą, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišinius, trečiųjų šalių paslaugas, priduodant tarą, pildant telefono sąskaitas.

IKI nuožiūra gali būti suteikiami Klientui papildomi IKI taškai, pavyzdžiui, Klientui apsilankius tam tikrą kartų kiekį Parduotuvėje arba įsigijus tam tikrų prekių. Tiksli informacija apie papildomai skiriamus IKI taškus pateikiama Parduotuvėse, MANO IKI PREMIJA paskyroje ir/ar kitomis IKI pasirinktomis priemonėmis ir būdais.

6. Kiek IKI taškų kaupiasi IKI Premija kortelėje?

Papildomai už kiekvieną išleistą 1 (vieną) eurą kaupiasi 10 (dešimt) IKI taškų. Pvz., apsipirkus už 10 Eur, kaupiasi 100 taškų, apsipirkus už 5,50 Eur – 50 taškų, už 2,35 EUR – 20 taškų ir t.t.

IKI pinigai nesikaupia perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, alkoholinius gėrimus, loterijų bilietus, dovanų korteles, spaudą, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišinius, trečiųjų šalių paslaugas, priduodant tarą, pildant telefono sąskaitas.

7. Kaip galima atsiskaityti IKI taškais?

sukauptą 1000 taškų suteikiama 1 (vieno) Eur dydžio nuolaida pirkinių krepšeliui.

Pvz., sukaupus 2000 taškų ir perkant už 8 Eur, suteikiama 2 Eur dydžio nuolaida krepšeliui ir klientas sumoka 6 Eur už pirkinius. Sukaupus 1500 taškų ir perkant už 5 Eur, suteikiama 1 Eur dydžio nuolaida krepšeliui ir klientas sumoka 4 Eur bei jam lieka 500 IKI taškų.

Norint iškeisti IKI taškus į nuolaidas, klientas apie tai turi informuoti kasos darbuotoją arba savitarnos kasų prižiūrėtoją dar neapmokėjus už pirkinius.

Sukauptais IKI taškais galima padengti iki 99% pirkinio sumos.

Vieno apsipirkimo metu daugiausiai galima panaudoti 6 000 IKI taškų ir gauti 6 Eur nuolaidą.

IKI taškais negalima atsiskaityti perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, alkoholinius gėrimus, loterijų bilietus, dovanų korteles, spaudą, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišinius, trečiųjų šalių paslaugas, priduodant tarą, pildant telefono sąskaitas.

Sukaupti IKI taškai nėra keičiami į grynuosius pinigus.

IKI taškais galima atsiskaityti tik IKI parduotuvėse Mažeikiuose (IKI – Mažeikiai, Sedos g. 18-1, Mažeikiai) ir IKI-Venta, Ventos g. 10b, Mažeikiai).

IKI taškai galioja iki 2022 m. birželio 30 d.

8. Kada galima panaudoti IKI taškus?

Sukauptus daugiau nei 1000 IKI taškų galima panaudoti bet kurio apsipirkimo metu.

IKI taškai galioja iki 2022 m. birželio 30 d.

9. Kur galioja IKI pinigai ir taškai?

IKI pinigai yra kaupiami ir juos galima panaudoti tik Mažeikių mieste esančiose IKI parduotuvėse – IKI – Mažeikiai (Sedos g. 18-1, Mažeikiai) ir IKI-Venta (Ventos g. 10b, Mažeikiai).

Kitose IKI parduotuvėse IKI pinigai ir/ar taškai nėra kaupiami ir nėra galimybės jų panaudoti.

10. Kiek laiko galioja IKI pinigai ir IKI taškai?

IKI pinigai galioja iki 2022 m. birželio 30 d.

Nepanaudojus IKI pinigų ir/ar taškų iki šio termino, jie bus anuliuojami ir Klientui nekompensuojami.

11. Kur galima pasitikrinti IKI pinigų likutį? 

Sukauptą IKI pinigų likutį galima pasitikrinti:

  • pirkimo kvite;
  • parduotuvių kasose;
  • MANO IKI PREMIJA paskyroje www.iki.lt (informacija apie sukauptus IKI taškus pateikiama per 2 kalendorines dienas po apsipirkimo).

12. Kur galima pasitikrinti IKI taškų likutį? 

Sukauptą IKI pinigų likutį galima pasitikrinti:

  • pirkimo kvite;
  • MANO IKI PREMIJA paskyroje www.iki.lt (informacija apie sukauptus IKI taškus pateikiama per 2 kalendorines dienas po apsipirkimo).

13. Ar pakeitus IKI Premiją kortelę, persikels ir IKI pinigai ir taškai į naują kortelę?

IKI pinigai ir taškai nebus perkeliami į naują kortelę.

14. Kaip susikurti asmeninę MANO IKI PREMIJA paskyrą, kad galėčiau sužinoti IKI pinigų ir taškų likutį?

Asmeninę MANO IKI PREMIJA paskyrą galite susikurti interneto svetainėje https://iki.lt/iki-premija/.

15. Ką daryti, jei asmeninėje MANO IKI PREMIJA paskyroje nematau IKI pinigų ar taškų?

Sukaupti IKI pinigai ir taškai asmeninėje paskyroje matomi po 2 kalendorinių dienų po apsipirkimo ir aktyvavus IKI Premiją kortelę pirkimo metu.

Jei ir praėjus šiam laikui ir panaudojus IKI Premiją kortelę nematote IKI pinigų ar taškų, rašykite el. paštu [email protected] ar/arba skambinkite nemokamu IKI infolinijos telefonu 8 800 11 454 (darbo dienomis 08:00 val.-17:00 val.).

16. Ką daryti jei asmeninėje MANO IKI PREMIJA paskyroje IKI pinigų ir taškų suma neatitinka informacijos ant pirkimo kvito?

Sukaupti IKI pinigai ir taškai asmeninėje paskyroje matomi po 2 kalendorinių dienų po apsipirkimo. Ant kvito pateikiama aktuali ir naujausia informacija. Ja reikėtų ir vadovautis. Po 2 kalendorinių dienų informacija paskyroje atitiks pirkimo kvito informaciją.

Jei ir praėjus šiam laikui IKI pinigų ir taškų suma nesutampa, rašykite el. paštu [email protected] ar/arba skambinkite nemokamu IKI infolinijos telefonu 8 800 11 454 (darbo dienomis 08:00 val.-17:00 val.).

17. Kur rasti IKI pinigų ir taškų kaupimo sąlygas?

Papildomos IKI Premija pinigų ir taškų kaupimo sąlygos Mažeikiuose aprašytos ČIA

18. Kur rasti IKI Premija lojalumo programos taisykles?

IKI Premija lojalumo programos taisyklės aprašytos ČIA