Ruošk roges vasarą, o pietus – rytą!

Ar Jums dažnai iki vėlumos tenka stovėti virtuvėje, kad pasigamintumėte pietus rytdienai? Vakaro laiką išnaudokite malonesniems dalykams. Nuo šiol rytais iki 10 val. IKI parduotuvėse visai „Pagaminta IKI“ kulinarijai suteikiama net 30 procentų nuolaida.
Kijevo kotleto? Troškinto kiaulienos plovo? O gal Cezario salotų? Apie tai, ko norėsite pietums, verta pagalvoti ryte, prieš pasineriant į dienos darbus. „Pagaminta IKI“ asortimentas išties platus ir įtiks net išrankiausiųjų skoniui.
Pasirūpinkite savo pietumis iš ryto, užsukdami į Jums pakeliui esančią IKI parduotuvę. Skanaus!

 

Idėjos pietums

 

Ryžių ir daržovių BIRJANIS

Birjanis, dar kitaip vadinamas indišku plovu, patiks rytietiškos virtuvės mėgėjams. Mūsų variantas gaminamas be mėsos. Skonio ir sotumo patiekalui suteikia spalvinga keptų daržovių puokštė…

Plačiau

 

SALOTOS su rūkyta kiauliena

Tradicinės su karštai rūkyta kiauliena ir ryžiais salotos , kurios gali atstoti pietus. Žirneliai, agurkai, virtos morkos bei prieskoniai paįvairina salotas skonio niuansais, o…

Plačiau

* Pasiūlymas galioja nuo 2023 01 09 iki 2023 02 26. Nuolaidos nesumuojamos. Akcijose dalyvaujančioms prekėms ir gaminiams iš karštos vitrinos pasiūlymas negalioja.