Apsipirkite saugiai. Mažiausi srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val. ir nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Taip pat visomis darbo valandomis sekmadieniais. Daugiau

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

2020-10-20

Jūsų el. pašto adresą naudojame naujienlaiškiams siųsti apie IKI parduotuvių tinklo naujienas, akcijas, pasiūlymus. Gaudami Jūsų el. pašto adresą užfiksuojame, kada jį gavome.

Išsiuntę naujienlaiškius taip pat renkame statistinę informaciją apie tai, ar atsidarėte el. laišką, kuriuo siunčiamas naujienlaiškis. Tam naudojame specialią technologiją, vadinamuosius „švyturėlius“. Tai mažyčiai vieno taško paveiksliukai. Nuorodą į juos įterpiame į el. laišką ar naujienlaiškio tekstą. Kai atsidarote naujienlaiškį, nuoroda aktyvuojate ir mes fiksuojame, kad paveikslėlis buvo atidarytas ir kuriuo laiku. Tokiu būdu atpažįstame, kad naujienlaiškį perskaitėte.

Kai skaitote naujienlaiškį, taip pat galime atpažinti, kokiame įrenginyje skaitote naujienlaiškį, kokias nuorodas naujienlaiškyje paspaudžiate, kokiame mieste esate. Ši statistika mums reikalinga, kad galėtume pateikti Jums kuo aktualesnę informaciją, kuo patogiau.

Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – mūsų teisėtas interesas pritaikyti savo paslaugas kiek įmanoma savo klientų poreikiams ir efektyvinti savo verslą.