Apsipirkite saugiai. Mažiausi srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val. ir nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Taip pat visomis darbo valandomis sekmadieniais. Daugiau

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

2020-10-23

Vaizdo kamerų rodomą vaizdą gali matyti tik IKI parduotuvių apsaugos darbuotojai ir parduotuvių vadovai. Vaizdo įrašus gali peržiūrėti apsaugos darbuotojai (tiek mūsų darbuotojai, tiek saugos paslaugų teikėjų darbuotojai), parduotuvių vadovai, taip pat įmonės padalinys, dalyvaujantis incidento tyrime.

Vaizdo įrašai taip pat gali būti pateikti tiems suinteresuotiems asmenims, su kuriais yra susijęs incidentas, pavyzdžiui, teisėsaugos institucijos ir pareigūnai, draudimo bendrovės, lankytojai (kai sugadintas jų turtas ar incidentas susijęs su sveikatos sužalojimu). Šiais atvejais duomenys pateikiami tik patikrinus, ar yra teisinis pagrindas duomenims pateikti.

Vaizdo įrašų duomenis taip pat gali matyti vaizdo stebėjimo įrangos priežiūros paslaugų teikėjai, kurie prisiėmę konfidencialumo įsipareigojimus.