Dalinkimės darbais per pusę

Dalinkimės darbais per pusę

Gražiausios metų šventės atneša džiugias akimirkas, džiaugsmą ir spindesį. Bet kartu tenka pajusti tikrą nerimą – kaip spėti paruošti dovanas, kuo pavaišinti svečius ir nieko nepamiršti? O kaip Jums tokia mintis – ar norėtumėte šventinius rūpesčius pasidalyti per pusę? Užsisakykite prekes iš IKI parduotuvių per „LastMile“ programėlę, o mes už Jus jas surinksime, atstovėsime eiles ir pristatysime Jums patogiu laiku.

Kaip naudotis „LastMile“ programėle?

Atsisiųskite „LastMile“ programėlę iš arba

Užsiregistruokite.

Pasirinkite pristatymo būdą:

Pirkinius pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Nemokamas pristatymas perkantiems už 35 Eur ir daugiau.

Atsiimkite nemokamai Drive-in punktuoseIKI – MINDAUGO, Mindaugo g. 25, Vilnius
IKI – MADA, Viršuliškių g. 40, Vilnius
IKI – ANTAKALNIS, Nemenčinės pl. 2, Vilnius
. Sustokite specialiai paženklintoje vietoje parduotuvės automobilių aikštelėje, o „LastMile“ darbuotojas atneš pirkinius ir įdės Jums į bagažinę. Jokio kontakto!

Nemokamai atsiimkite parduotuvėseIKI – MINDAUGO, Mindaugo g. 25, Vilnius
IKI – ŠEŠKINĖ, Šeškinės g. 32, Vilnius
IKI – MADA, Viršuliškių g. 40, Vilnius
IKI – ANTAKALNIS, Nemenčinės pl. 2, Vilnius
IKI – KALNIEČIAI, P.Lukšio g. 60, Kaunas
IKI – LITUANICA, Jonavos g. 3, Kaunas

Kodėl „LastMile“?

Bene greičiausias pristatymas Lietuvoje.

  • Tikriausiai esate susidūrę su situacija, kai gaminant vakarienę pritrūksta vieno ar kito produkto? O galbūt į svečius netikėtai užėjo draugai, bet jūsų šaldytuvas – tuščias? Jums visiškai nebereikia dėl to nerimauti. Dabar tereikia išsitraukti savo išmanųjį telefoną ar užeiti į „LastMile“ internetinį puslapį, išsirinkti prekes ir dar tą pačią dieną jos bus Jums pristatytos. „LastMile“ pristatymas yra bene greičiausias Lietuvoje, nes jūsų užsakymas pradedamas rinkti, iš karto, kai patvirtinamas programėlėje ir į reikiamą vietą pristatomas per valandą.

Pristatomos visos prekės.

  • Ko gero, daugumai pasitaikė, kad internetu užsisakę prekes į namus, jas gaunate ne visas, nes parduotuvėje jų paprasčiausiai nebuvo. Naudojantiems „LastMile“ programėlę pažadame – taip tikrai nenutiks. Jeigu tam tikros prekės parduotuvėje nėra, „LastMile“ darbuotojas pasiūlys įvairiausių alternatyvų, todėl apsiperkant su šia programėle tokių netikėtumų tikrai išvengsite.

Net trys atsiėmimo būdai.

  • Dar vienas „LastMile“ pranašumas – patogumas. Užsisakę prekes per „LastMile“ galite rinktis net iš trijų prekių atsiėmimo būdų. Prekės gali būti pristatomos į namus, biurą ar kitą Jums patogią vietą. Jas nemokamai galite atsiimti specialiame atsiėmimo punkte, artimiausioje ir Jums patogiausioje IKI parduotuvėje. O jeigu itin skubate – prekes galite atsiimti ir neišlipdami iš savo automobilio – Drive–in langelyje. Sustokite specialiai ženklintoje vietoje, o mūsų darbuotojas atneš pirkinius ir įdės Jums į bagažinę. Taigi, kuriuo būdu apsipirksite šiandien?

Sąlygos

LastMile paslauga teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.

Prekės pristatomos per 60 minučių nuo užsakymo „LastMile“ pateikimo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose ne piko metu (nuo 8.00 val. iki 16 val.; nuo 19.00 val. iki 21.00 val.), jei pristatymo adresas yra ne toliau nei 2 kilometrai nuo artimiausios IKI parduotuvės bei suformuotas pirkinių krepšelis neviršija 10 skirtingų prekių. Prekių pardavėjas yra „LastMile“ (UAB „Greituolis“). Kilus klausimų dėl prekių pardavimo, kokybės ar pristatymo, kreipkitės į „LastMile“ (UAB „Greituolis“).