Akcija

Apie IKI PREMIJA

 Nuo šiol, pirkėjų pageidavimu, kortelė IKI PREMIJA gaunate iškart bet kurioje IKI, IKI EXPRESS ir IKI CENTO parduotuvėje!

Nuo 2011 11 02 d. pasikeitė su kortele IKI PREMIJA teikiamų nuolaidų sistema.

Dabar su kortele IKI PREMIJA, pirkėjų pageidavimu:

• Korteles IKI PREMIJA, IKI PREMIJA Senjorams galima įsigyti bet kurioje IKI, IKI EXPRESS ar IKI CENTO parduotuvės kasoje vos už 3 Lt.

• Kortelių IKI PREMIJA turėtojams, perkantiems IKI, IKI EXPRESS ir IKI CENTO parduotuvėse kortelės IKI PREMIJA ženklu pažymėtas prekes, suteikiama nuolaida iškart! Kortelės turėtojas kasoje sumoka už prekes, pažymėtas kortelės IKI PREMIJA ženklu, tiesiog mažiau! Nuolaida suteikiama tik pateikus kortelę kasininkei.

Kas savaitę IKI, IKI EXPRESS ir IKI CENTO parduotuvėse rasite atnaujintą kortelės IKI PREMIJA ženklu pažymėtų prekių asortimentą. Informacija apie kortelės IKI PREMIJA ženklu pažymėtas prekes yra nuolat skelbiama laikraštyje IKI SAVAITĖLĖ, kiekvienoje IKI, IKI EXPRESS, IKI CENTO parduotuvėje esančiuose informaciniuose stenduose ir mūsų internetinio puslapio skiltyje "IKI PREMIJA pasiūlymai". IKI PREMIJA kortelių turėtojai, užregistravę savo el. pašto adresą, informaciją gauna ir elektroniniu paštu.

• Kortelių IKI PREMIJA turėtojai gali naudotis IKI PREMIJA partnerių teikiamomis nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais. Partnerių ypatingus pasiūlymus rasite čia:

• Yra galimybė užsakyti papildomą kortelę IKI PREMIJA — taip keli kortelių IKI PREMIJA turėtojai gali naudotis viena sąskaita.

• Kortelė IKI PREMIJA gali būti naudojama kaip mokėjimo priemonė — ja galima atsiskaityti už perkamas prekes visose IKI, IKI EXPRESS ir IKI CENTO parduotuvėse, kortelės sąskaita lengvai ir greitai papildoma bet kurioje IKI ir IKI EXPRESS, IKI CENTO parduotuvės kasoje.

 

Kortelės IKI PREMIJA — kasdieninė nauda lojaliam parduotuvių tinklo IKI pirkėjui

IKI PREMIJA
IKI PREMIJA Senjorams
IKI PREMIJA Maestro IKI PREMIJA MasterCard
IKI PREMIJA Maestro IKI PREMIJA MasterCard
   

Kaip įsigyti kortelę IKI PREMIJA?

Kortelę IKI PREMIJA galite nusipirkti vos už 3 Lt bet kurioje  IKI, IKI EXPRESS ar IKI CENTO  parduotuvėje. Jums kasoje bus įteiktas kasos kvitas su kuriuo reikia kreiptis į informacijos skyrių ir užpildžius prašymą/anketą Jums bus IŠKART išduota vardinė kortelė IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA Senjorams, priklausomai kokią kortelę įsigijote. Jūs galite pasirinkti kokios kortelės norėtumėte, net iš 5 siūlomų variantų!

 

Kortelę IKI PREMIJA Maestro ar IKI PREMIJA MasterCard galite užsisakyti „Nordea Bank Lietuva“ padaliniuose.

Kaip žinoti kiek sutaupėte su kortele IKI PREMIJA?
• Kokia nuolaida IŠKART buvo suteikta perkant kortelės IKI PREMIJA ženklu pažymėtas prekes, galite pasitikrinti kasos kvite.
• IKI PREMIJA debetinės kortelės turėtojas suteiktos nuolaidos sumą taip pat  gali pasitikrinti savitarnos svetainėje
Gaukite tik Jums skirtus IKI PREMIJA pasiūlymus užregistravę savo el.pašto adresą savitarnos svetainėje.

UAB „Palink” pasilieka teisę keisti lojalumo programos IKI PREMIJA taisykles, apie tai iš anksto nepranešusi kortelių IKI PREMIJA turėtojams.
Iškilus klausimams kreiptis: nemokama IKI infolinija 8 800 114 54, el. paštu atsiliepimai@iki.lt.

Norėdami atsisakyti Jums siunčiamų IKI sms žinučių, praneškite UAB "Palink" šiais būdais: raštu adresu Lentvario g. 33, Vilnius; darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. nemokamu telefonu nr. 8 800 114 54; elektorininiu paštu atsiliepimai@iki.lt.

 

 

Naujienlaiškio užsakymas

Jūsų el. paštas
Užsakyti