Apie IKI PREMIJA

Kortelės IKI PREMIJA - kasdieninė nauda lojaliam parduotuvių tinklo IKI pirkėjui.

Kiekvieną savaitę su IKI PREMIJA kortele nuolaidos prekėms net iki 40%.

Nauji pasiūlymai perkant su IKI lojalumo Kortelių IKI PREMIJA turėtojams, perkantiems IKI, IKI EXPRESS ir IKI CENTO parduotuvėse kortelės ženklu pažymėtas prekes. Nuolaidą gausite iškart, pateikę IKI PREMIJA kortelę kasininkei.

Platus prekių asortimentas, kurioms su IKI PREMIJA kortele taikomos nuolaidos.

Kas savaitę IKI, IKI EXPRESS ir IKI CENTO parduotuvėse rasite atnaujintą kortelės ženklu pažymėtų prekių asortimentą. Informacija apie kortelės ženklu pažymėtas prekes yra nuolat skelbiama laikraštyje IKI SAVAITĖLĖ, kiekvienoje IKI, IKI EXPRESS, IKI CENTO parduotuvėje esančiuose informaciniuose stenduose ir mūsų internetinio puslapio skiltyje "Kortelių IKI PREMIJA, MYLIMIAUSIA pasiūlymai".

IKI PREMIJA kortelę galite naudoti kaip debetinę mokėjimo kortelę ir už kortelėje esančius pinigus apsipirkti visose IKI, IKI CENTO ir IKI EXPRESS parduotuvėse.


Kortelė IKI PREMIJA taip pat gali būti naudojama kaip debetinė mokėjimo kortelė, ja galima atsiskaityti už perkamas prekes visose IKI, IKI EXPRESS ir IKI CENTO parduotuvėse. Išleidę į savo IKI PREMIJA sąskaitą įmokėtą sumą, visada galėsite sąskaitą papildyti grynaisiais bet kurioje IKI, IKI EXPRESS, IKI CENTO parduotuvės kasoje.
Jei atsiskaitant už prekes sąskaitoje esančios sumos neužtenka, likusią sumą galite sumokėti grynaisiais arba banko kortele. Kortele IKI PREMIJA atliktas operacijas ir sąskaitos likutį galite pasitikrinti savitarnos svetainėje.

Nedidelis IKI PREMIJA kortelės mokestis.


Korteles IKI PREMIJA, IKI PREMIJA Senjorams galima įsigyti bet kurioje IKI, IKI EXPRESS ar IKI CENTO parduotuvės kasoje vos už 3 Lt / 0,87 EUR, o pasibaigus, išsimagnetinus, keičiant kortelę į IKI PREMIJA SENJORAMS, kortelę pakeisime nemokamai.

Išskirtiniai pasiūlymai pas IKI PREMIJA partnerius.


Kortelių IKI PREMIJA turėtojai gali naudotis IKI PREMIJA partnerių teikiamomis nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais Partnerių ypatingus pasiūlymus rasite čia:


 

IKI PREMIJA
IKI PREMIJA Senjorams
IKI PREMIJA Maestro
IKI PREMIJA Maestro

Kaip įsigyti kortelę IKI PREMIJA?

Kortelę IKI PREMIJA galite nusipirkti vos už 3 Lt / 0,87 EUR bet kurioje IKI, IKI EXPRESS ar IKI CENTO parduotuvėje. Jums kasoje bus įteiktas kasos kvitas su kuriuo reikia kreiptis į informacijos skyrių ir užpildžius prašymą/anketą Jums bus IŠKART išduota kortelė IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA Senjorams, priklausomai kokią kortelę įsigijote.

Kortelę IKI PREMIJA Maestro galite užsisakyti „Nordea Bank Lietuva" padaliniuose.

Kaip žinoti kiek sutaupėte su kortele IKI PREMIJA?

  • Kokia nuolaida IŠKART buvo suteikta perkant kortelės ženklu pažymėtas prekes, galite pasitikrinti kasos kvite.
  • IKI PREMIJA kortelės turėtojas suteiktos nuolaidos sumą taip pat gali pasitikrinti savitarnos svetainėje.

 

UAB „Palink” pasilieka teisę keisti kortelės įsigijimo taisykles, apie tai iš anksto nepranešusi kortelių IKI PREMIJA turėtojams.
Iškilus klausimams kreiptis: nemokama IKI infolinija 8 800 114 54, el. paštu atsiliepimai@iki.lt.

Norėdami atsisakyti Jums siunčiamų IKI sms žinučių, praneškite UAB "Palink" šiais būdais: raštu adresu Lentvario g. 33, Vilnius; darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. nemokamu telefonu nr. 8 800 114 54; elektorininiu paštu atsiliepimai@iki.lt .

Naujienlaiškio užsakymas

Jūsų el. paštas
Užsakyti